GuLLerin En GuzeLine Layik Ummet OLma DilegiyLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GuLLerin En GuzeLine Layik Ummet OLma DilegiyLe

Rv BlogHomeAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RİSALE-İ NUR'DAN DUALAR

YazarMesaj
RasuleVuslat
Administrator
Administrator
RasuleVuslat

RİSALE-İ NUR'DAN DUALAR Empty
MesajKonu: RİSALE-İ NUR'DAN DUALAR   RİSALE-İ NUR'DAN DUALAR EmptySalı Ekim 13, 2009 3:43 am

"Ey rahmeti her şeyi kaplayan! Ey her şeyin iç yüzü ve hükümralığı elinde olan! Ey kendisine hiç bir şey zarar vermeyen! Kendisine hiç bir şey fayda sağlamayan. Kendisini hiç bir şey mağlup edemeyen. Kendisinden hiçbir şey gizli kalmayan. Kendisine hiçbirşey ağır gelmeyen,hiçbir şeyden yardım beklemeyen,hiçbir şey kendisini başka bir şeyle meşgul olmasından alıkoyamayan,hiçbir şey kendisine benzemeyen,hiçbir şey kendisini aciz bırakmayan Allah'ım! Bizleri affet."(amin)

"Ey Kur'an'ı indiren! Kur'an hürmetine,ölüm benim dilimi susturduktan sonra bu duayı benim bedenime tekrar etmesi için bu kitabı vekil kabul eyle."(amin)

"Ya Rabbi! Bizi her yerde kulluğunun gereğini yapan,uluhiyyetinin dergahında durup sana yalvaran ve Seni daha iyi tanımakla meşgul olan kullar eyle."(amin)

"Allah'ım! Hastalığı artıran,şifası güçleşen,çaresiz kalan,musibeti fazlalaşan ve Senden başka sığınak ve ümidi olmayan kullarına merhamet et."(amin)

"Allah'ım! Bizi saadet ehlinden eyle. Bizi saidlerle birlikte haşreyle ve saidlerle cennete koy. Bunu seçkin peygamberin Hz. Muhammed'in şefaatiyle lütfet."(amin

RİSALE-İ NUR'DAN DUALAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Risale-i Nurların yazılması
» Dualar ve anlamları
» Günlük Dualar